top of page
white-concrete-wall.jpg

Danışmanlık Hizmetleri

Ürün Yönetimi

Entegrasyonlu

Halihazırda bir programa entegre misiniz? Eğer öyleyse, bu kutucuğumuz tamamen size özel. Entegre olduğunuz program üzerinden ürün girişleri, ürün güncellemeleri gibi sırtınıza yük olacak işleri sizden devralmak ve birlikte uzay çağına geçiş yapmak istiyoruz.

Size bir önceki karşılaşmamızda hatırlarsanız , .xsl dosyası demiştik. Bu kutucuğumuz, herhangi bir programa entegre değilseniz düşünmek isteyeceğiniz içerikler barındırıyor. Pazaryeri galaksisindeki her bir pazaryeri ve her bir format için .xsl dosyasıyla şablon oluşturuyoruz ve en kısa sürede e-ticaret geminizi havalandırıyoruz.
"Benim zaten ürünlerim var ya!" diye düşünüyorsanız, ürün güncelleme işlemlerinde de farklı farklı formül ve makrolar kullanarak, roketinizi daha yükseğe ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu bir mürettebat çalışması, hep birlikte galaksiye yükseliyoruz!

Entegrasyonsuz

Performans Pazarlama

Bütün galakside performans pazarlıyoruz, tamam ama bunu bir haritamız olmadan nasıl yapalım? Bu uzun yolda takım çantamızı alıp sizlere bir galaksi haritası çıkarıyoruz. 
Takım çantamızda neler var? Google Ads ve diğer sosyal medya mecralarında kullanılan dijital reklam sistemlerini kullanarak nereye ve nasıl ulaşacağımızı belirliyoruz. Hedefimizi belirledikten sonra, geminin yakıtını optimum seviyelere çıkarıyoruz. İşte oldu, şimdi bu seyahat için hazırız. HEPİMİZ!

Pazaryeri Yönetimi

Yıldızlara ulaştınız ama tüm evrenlere mi ulaşmak istiyorsunuz? İstekleriniz bizim mürettebatımızda hiçbir zaman geri plana atılmaz. Evrene ulaşmak için, var olan sisteminize çabucak entegre oluyoruz ve evrenin neresinde olduğumuzu detaylı bir rapor halinde size sunuyoruz. Komuta bizde olabilir ama hala bu uzay gemisinin sahibi sizsiniz. 

Tüm bu pazaryeri evrenine girerken, bir yandan da düzenli olarak ürün analizleri ve revizyonları, markanızın rakip analizleri, kampanya kurgu ve yönetimi, mağaza sayfa tasarımları ve revizeleri, ürünlerinizin sıralama yükseltme çalışmaları, düzenli ve kapsamlı raporlama, panel reklam yönetimi gibi konularda, kısacası yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda sistematik ve planlı bir şekilde hareket ediyoruz. Sonuçta algoritmalara da entegre olmamız lazım, değil mi?

bottom of page