SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

E-TİCARET ÜRÜN GİRİŞ HİZMETLERİ

İşi Doğru Yapıyoruz

Siz pazarlama ve operasyonunuza odaklanın, bırakın kalan kısmı biz halledelim. Ürün girişlerinde uzman ekibimizle entegrasyonlu/entegrasyonsuz, varyantlı/varyantsız olmak üzere her türlü platformda sizlere destek sağlamaya hazırız!

Platformlar arası format farklılıklarını excel formülleri ile düzenleyerek saatler içerisinde ürünlerinizin aktarım işlemlerini gerçekleştirelim.

eticaret-urun-giris-hizmetleri
Image by Elena Koycheva

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Şaşıracağınız Sonuçlar

Sosyal medya ekibimiz ile markanıza özel hedef kitle çalışması yaparak tutarlı bir organik büyüme ile hikayenizi her yere ulaştıralım!

Markanıza özel hazırlanan hedef kitle çalışmaları, paylaşım takvimleri ve kampanya kurguları gibi birçok daha ek hizmet için bizimle iletişime geçin.

GOOGLE VE FACEBOOK OPTİMİZASYONU

İşi Doğru Yapıyoruz

Dijital pazarlamanın gereklilikleri olan Google ve Facebook izleme araçlarının kurulumları, ihtiyaca göre farklı dönüşüm veya etkinlik kurulumlarını sizin adınıza yapıyor ve script kodlarını sitenize entegre ediyoruz.


Ayrıca sitenizin Google'da indexlenmesini ve doğrulama işlemlerini tamamlayarak aramalarda görünür olmanızı sağlıyoruz.

Image by Tamanna Rumee
pazaryeri-danismanligi

PAZARYERİ YÖNETİMİ

Bırakın Biz Çözelim

Tüm pazaryerlerinde Ageva Digital olarak panel yönetimi, ürün girişleri, fiyat çalışması, kampanya çalışmaları gibi daha bir çok kapsamlı hizmetlerimizle hem yurtiçi hem de e-ihracat faaliyetleri için sizlere tam kapsamlı olarak destek vermeye hazırız.


Kargo sizde gerisi bizde!

DİJİTAL REKLAMCILIK HİZMETLERİ

Beğeneceğiniz Sonuçlar

Ürünlerinizi veya hizmetinizi eşsiz kılacak bir senaryo ile bırakın size marka yolculuğunuzda eşlik edelim.

Tamamen hikayenize özel olarak geliştirmiş olduğumuz stratejilerle eşsiz bir hedef kitleye sahip olarak dijital sesinizi duyuralım. Alışılmamış reklam strateji ve kombinasyonlarımızla verimli bir bütçe kullanımı gerçekleştirerek marka yolculuğunuzda sizlere destek sağlayalım.

Orange on Orange
Sabit fotoğraf

ENTEGRASYON KURULUM HİZMETLERİ

İşi Doğru Yapıyoruz

Pazaryerlerine ürün gönderimi için tek bir panelden yönetebileceğiniz entegrasyon kurulumlarında sizlerin adına tüm süreci biz üstleniyor ve gerekli ayarlamaları yaparak sizlere teslim ediyoruz.


Stok ve ürün kartı bilgileriniz tüm platformlarda eş zamanlı olarak otomatik olarak yönetilsin.

WEB TASARIM

Bırakın Biz Çözelim

Web Tasarım hizmetimiz kapsamında yaratıcı ekibimiz markanızı anlamak için zaman ayırır ve marka mesajını hedef kitlenize aktarmanın en etkili yolunu bulur. Stratejiden uygulamaya kadar aradığınız tüm cevaplar bizde.

Web Grafik