top of page
white-concrete-wall.jpg

Proje Bazlı Hizmetler

Web Analiz ve İzleme Araçlarının Kurulumu

Web siteleri, e-ticaret evreninde uzay gemisi olarak tanımlanır. En büyük destekçileriniz olan ziyaretçilerinizin geminizde ne yaptığını hiç merak ettiniz mi? Bu evren durağında envanterimize eklememiz gereken araçlar, Google ve Meta araçlarıdır. Kampanya planlamaları, hedef kitle oluşturulması, reklam çalışmaları ve bütün bu süreçlerin analiz edilip, raporlanması için kullanmamız gereken araçlardır. 
 

Biz bu durumlarda ne yapıyoruz?
Sizden yetkileri alıyoruz ve e-ticaret evreninde kontrolü kaybetmemek adına bu yolculuk için gerekli olan hesaplarınıza erişim sağlıyoruz. Ardından, Analytics, Adwords, Search Console, Tag Manager, My Business ve Merchant Center gibi araçları kullanarak kaynak kodlarınızın içine <script>teknik detaylar işte ya</script> kodlarını entegre ediyoruz.
 
Meta durağında ise, Pixel kurulumlarına başlamak adına alan adınızı Business Manager tarafında doğrulatıyoruz. Ziyaretçilerinizin her hareketinden haberdar olmak için sitenizin eylemlerini Pixel'inizin kaynağına entegre ediyoruz. Kurulumları tamamladıktan sonra Whatsapp Business kurup, dönüşüm API'larınızı (bizden duymuş olmayın ama, API sistemi geminizin güvenlik kamerası gibidir, çok gizli ama) da birbirine bağlıyoruz.

Bütün kurulumları hallettik, her şey senkron bir şekilde tıkır tıkır çalışıyor. Bundan sonrası için planlanan bütün pazarlama çalışmaları, reklam kampanyaları gibi galaksi yollarında, hedef odaklı yakıt kullanımı için ayırdığınız bütçenizi hem daha verimli hem de etkili bir şekilde kullanarak minimum kayıp ile yolculuğunuz sonuçlanıyor.
 

Facebook ve Instagram Mağaza Kurulumu

Ürün Giriş Hizmeti

Tam otomatik olmak istiyorsunuz ama ürünleriniz çok fazla geliyorsa bu kutucuk içinde yer alan bilgiler tamamen size göre. Galaksi duraklarının hepsinde durup, sizin için geminize malzeme yüklüyoruz. Ayrıca ürünlerin dosyalarını da biz hazırlıyoruz ama unutmamak lazım, minimum 100 ürün başına hizmet veriyoruz. 

Hazırlanın, otomatik pilota geçiyoruz. Kullandığınız Facebook ve Instagram hesabınızı, geminize yani web sitenize entegre ederek bir feed oluşturarak Business Manager panelinizden manuel işlem yapmanıza gerek kalmadan, otomatik veri akışı sağlıyoruz. Bu sayede, sonrası için yapacağınız işlemlerde katalog tarafında da revize işlemleri yapmanıza gerek kalmadan ürününüzün fiyat, stok, isim, açıklama ve resim gibi bilgileri belirli aralıklarla kontrol edilecek ve değişiklikler otomatik olarak güncellenecektir. 

 

E-Ticaret Site Kurulumu

Tam olarak geminizi inşa ediyoruz!
 
Marka kimliğinize uygun ve istediğiniz konseptte yıldızlara layık web sitesi inşa ediyoruz. Tabi ki sadece web sitesi yapmıyoruz, web analiz ve izleme araçlarının kurulumu, kategori ağacı oluşturulması, ürün ve kategoriler için SEO girişleri, banner ve slider tasarımları, ürün girişi (ama 100 adet) son olarak header ve footer tasarımları yapıyoruz. Web sitesi inşamızın son adımları yasal metinler, sistem mail tasarımları, sanal pos ve kargo entegrasyon kurulumu gibi profesyoneller tarafından yapılması gereken işlemleri de ele alarak geminizi baştan aşağıya yapıyoruz.

Pazaryeri Mağaza Görsel Tasarım ve Ürün Kategorizasyonu

Trendyol ve Hepsiburada evreninde yolculardan gelen geribildirimler dikkate alınarak ve ziyaretçilerimizin deneyimini iyileştirmek adına ürün kategorizasyon çalışmaları ve görseller hazırlıyoruz. Bu aksiyonların hepsi, tüketicilerimiz ürüne dahil tüm ayrıntıları anlaması ve hakim olması için alınıyor.


 

Pazaryeri Analiz Raporu

Gelelim işin finaline, halihazırda kullanılan paneliniz önce mürettebatımız tarafından değerlendirmeye alınır ve müşteri geribildirimleri, satıcı puanı analizleri, iyileştirme tavsiyeleri ve ürün listeleme skorları gibi metotlar dikkate alınarak detaylı bir rapor halinde Ageva evrenine inen geminizin envanterine eklenir. Ayrıca, değerli tavsiyeler bile veriyoruz.

 

bottom of page